You are here:

معرفی نرم افزار - پیام رسان صوتی تصویری ooVoo

فرستادن به ایمیل چاپ

چند روز پیش با یکی از دوستان در تربت حیدریه کاری داشتم . پیشنهاد کرد نرم افزار پیام رسان صوتی ooVoo را که جایگزین اسکایپ که فیل.تر شده است را دانلود و نصب کنم . جهت توضیح اینکه اسکایپ یکی از نرم افزارهای معروف تلفن اینترنتی دنیا است.

بعد از نصب برنامه و ساختن یک حساب کاربری در سایت مربوطه، خیلی راحت با همدیگه کلی صحبت کردبم که برای خودم تجربه جالبی بود. از امکانات جالب آن امکان ویدئوکنفرانس 6 نفره و امکانات تخصصی دیگری است که مخصوص ارتباط تلفنی اینترنتی تعبیه شده است (البته خیلی از این امکانات را یاهو مسنجر هم دارد اما برای این منظور طراحی نشده است با گوگل تالک که تست کردم ، صدا قطع و وصل میشد و به خوبی اووو نبود).

نصب برنامه :

ابتدا برنامه را از این آدرس دانلود کنید. پس از دانلود، فایل را اجرا کنید تا خود برنامه با اتصال به اینترنت ، نصب برنامه را کامل کند. این مرحله اگر اینترنت پر سرعت نداشته باشید ، طول خواهد کشید. در هر صورت ، پس از این مرحله با باز شدن نرم افزار ، اطلاعات شما را برای ساخت حساب کاربری دریافت کرده و حسابی برای شما در سایت اووو خواهد ساخت. پس از آن ، با یوزر و پسوردی که خودتان در مرحله قبل داده اید می توانید وارد نرم افزار شوید.

در هرصورت، اگر قصد صحبت با بنده که خیلی اوقات هم آنلاین هستم را دارید، از نام کاربری smbanaie استفاده کنید.

نظرات (2)Add Comment
0
...
نویسنده a guest, ژوئیه 22, 2011
سلام من دارم ولی چون سرعت اینترنت مون در حد لاکپشت میدوه اصلا گفتگوی تصویریش خوب نیس.مجبورم هر بار که میخوام تصویری گپ بزنم یا باید عین مجسمه بشینم تا اون منو ببینه یا برای اینکه صدا قطع و وصل نشه تصویر رو ببندم. smilies/sad.gif :s
0
m
نویسنده میثم , سپتامبر 26, 2012
vebe man har 2min ghate mishe age rahnamyi kuni mamnun misham be imailam bede

نظرتان را بنویسید
کوچکتر | بزرگتر

busy
آخرین بروزرسانی ( شنبه ، 14 آبان 1390 ، 11:15 )