You are here:

حالا که قبول نشدم ....

فرستادن به ایمیل چاپ

Tags: روزانه

نتایج کنکور ارشد و کاردانی به کارشناسی امسال هم اعلام شد و بسیاری خوشحال شدند از اینکه به مقطعی بالاتر رفته اند و بسیاری نیز ناراحت از اینکه از قافله علم عقب مانده اند.

چند نکته خطاب به اونایی که قبول نشده اند

نکته اول اینکه برای بازار کار غیر دولتی از کاردانی به بالا مناسب است و مهم تخصص و سواد فرد است نه مدرک دانشگاهی.

نکته دوم اینکه اگر در دانشگاه دولتی قبول نشدید و از لحاظ مالی هم در مضیقه بودید، دانشگاه پیام نور را توصیه می کنم که با توجه به افزایش ظرفیت این چند سال اخیر به راحتی می توانید در رشته کامپیوتر یا فناوری اطلاعات قبول شوید و درسهای بالای 14 شما در دوره کاردانی هم از شما پذیرفته میشود.

نکته سوم اینکه دانشگاه های علمی کاربردی هم برای کارشناسی ناپیوسته مناسبند بخصوص از لحاظ قیمتی.

نکته چهارم اینکه اگر سربازی دارید، سریع بروید کارهای دفترچه آماده به خدمت راانجام دهید و همزمان با سربازی درستان را بخوانید که اینطوری خیلی به فایده شما خواهد بود هم از لحاظ عدم هدر رفتن زمان هم از لحاظ جذب شدن سریعتر به بازار کار با داشتن کارت پایان خدمت.

نظرات (1)Add Comment
0
گله
نویسنده علیرضا ثانی, سپتامبر 17, 2010
با عرض سلام خدمت جناب آقای بنایی.شما دیگه چرا دعوت می کنید به پیام نور .خودتون می دونید پیام نور گنجایش رشته هایی مثل نرم افزارو نمیده.الان هم که ظرفیت ها بشکل افتضاح و بی برنامه ای بالا رفته خوبه که سری به کلاس های پیام نور بزنید واوضاع نابسامان تفاوت های تیپی و قیافه ای و فرهنگی دانشجو ها رو ببینید بعد ببینید که این افزایش ظرفیت ها اونم تو دانشگاهی مثل پیام نور رو قاعدست یا نه؟
ممنون از اینکه سخنم را خواندید.آغاز سال تحصیلی جدید بهانه ای شد برای گفتن این حرف ها.

نظرتان را بنویسید
کوچکتر | بزرگتر

busy