You are here:

ذخیره و بازیابی درایورها - DriverMax

فرستادن به ایمیل چاپ

Tags: تجربیات | تخصصی | معرفی | نرم افزار

برای بسیاری از ما پیش می آید که نیاز به نصب مجدد ویندوز داشته باشیم. یکی از کارهایی که همیشه بعد از نصب باید انجام دهیم نصب تک تک درایورهاست . نرم افزارهای مختلفی برای پشتیبان گیری از درایور(راه انداز) های سیستم و بازیابی مجدد آنها وجود دارد که خودم نرم افزار رایگان Driver Max را پیشنهاد می کنم. کافیست یک اکانت در سایت مربوطه ایجاد کنید و از امکانات آن که علاوه بر پشتیبان گیری از درایورهای سیستم ، امکان بروزرسانی مرتب (نسخه حرفه ای و غیر رایگان)آنها را نیز دارد ، استفاده کنید.

به کمک این نرم افزار تمام درایور های شما لیست می شود و می توانید آنها را  در یک پوشه خاص ذخیره کنید . بعد از نصب مجدد ویندوز دو راه دارید یا دوباره نرم افزاررا نصب کنید و از قسمت بازیابی آن تمام درایورهایتان نصب شود یا اینکه از قسمت مدیریت سخت افزار ویندوز تک تک دستگاه هایی که درایورشان نصب نشده است را انتخاب کرده، گزینه Update Driver را زده و مسیر پوشه فوق را وارد کنید تا درایور به صورت خودکار جستجو و بازیابی شود.

برای استفاده از به روز رسانی درایور ها در نسخه رایگان باید از قسمت Check Online For Driver Update تک تک آنها را از سایت درایور مکس جداگانه دانلود و نصب کنید که باز هم راهگشا خواهد بود.

نظرات (0)Add Comment

نظرتان را بنویسید
کوچکتر | بزرگتر

busy
آخرین بروزرسانی ( جمعه ، 6 اسفند 1389 ، 08:52 )