You are here:

سردرگمی کاربران اینترنتی سازمانهای دولتی

فرستادن به ایمیل چاپ

Tags: روزانه | نظرات

چندین ماه پیش مطلبی با عنوان "نامه به رئیس جمهور" نوشته بودم و در آن گله کرده بودم از اینکه هر کس در استان به رئیس جمهور نامه نوشته ، پولی به حسابش واریز کرده اند حتی کسی که درخواست انتقالی داشته است و اصلاً درخواست مالی مطرح نکرده بود. بگذریم . از آن زمان گاه گاه افرادی با جستجوی نامه به رئیس جمهور به این سایت و مطلب فوق رسیده اند و جالب اینکه در قسمت نظرات شروع به نوشتن درخواستهای خود از رئیس جمهور کرده اند (در سایت شخصی بنده). نمونه اش خانمی بود که امشب از رئیس جمهور خواهش کرده بود که مشکل اشتغالش را حل کند و آدرس و موبایل و شماره خونه اش را هم داده بود.

تعجب کردم و خودم مجدد نوشتن نامه به رئیس جمهور را در گوگل جستجو کردم اولین سایت متعلق به ریاست جمهوری بود که از آنجا لینک می شد به قسمت ارتباط مردمی که سایت جدایی بود . قسمت ثبت نظر آن سایت هم خطا می داد . به بندگان خدا حق دادم که در سایت شخصی بنده به رئیس جمهور نامه بنویسند . اولاً باید وب مسترهای سایت ارتباط مردمی طوری روی سئوی سایت کار می کردند که با سرچ عبارت "نامه به رئیس جمهور" اولین سایت نمایش داده شده باشد. ثانیاً سایتهایی اینچنین که مورد مراجعه مردم است نباید حتی دقیقه ای (با وجود سرورهای پشتیبان و تست برنامه بر روی آنها قبل از نهایی شدن ) آن هم در قسمت ثبت نظرات دچار اشکال باشد.

ثالثاً از فناوریهای نوین وب در آنها استفاده شود نه اینکه با دیدن آنها آدم یاد موزه وب بیفتد .

نظرات (1)Add Comment
0
شتر سواری دولا دولا!
نویسنده مسعود, مارس 05, 2011
بعضی ها B) عادت دارند که با استفاده ی ابزاری از مردم موج سواری کنند.متأسفانه نبود یک رسانه ملی غیر دولتی آزاد راه رو برای این بعضی ها کاملا" هموار کرده.

نظرتان را بنویسید
کوچکتر | بزرگتر

busy
آخرین بروزرسانی ( جمعه ، 13 اسفند 1389 ، 18:26 )