You are here:

پیشنهاد بازی - Machinarium

فرستادن به ایمیل چاپ

Tags: بازی | معرفی | نرم افزار

چند مدت پیش مجله همشهری دانستنیها یک بازی کم حجم و سرگرم کننده را معرفی کرده بود به نام Machinarium . کنجکاو شدم آنرا دانلود و امتحان کنم که بسیار جالب و سرگرم کننده بود. یک ربات کوچولو در سرزمین رباتها  باید مرحله به مرحله پیشروی کند و شهر را نجات دهد. البته اصلا بازی جنگی نیست بلکه در هر مرحله باید کلی فکر کنید که با این چند تا وسیله ای که دارید چگونه درهای بسته را باز کنید و به مرحله بعد صعود کنید. خیلی اوقات هم مجبورید معمایی را حل کنید.
اتفاقاً بازی را به یکی از دوستان هیات علمی دادم که چند روز پیش زنگ زد و گفت "مثل این بازی دیگه نداری ؟ اینو که تمامش کردم و خیلی جالب بود " . در هر صورت اگر در این تابستان وقت کافی برای بازی و حل معما دارید می توانید این بازی که با فلش طراحی شده را با حجم حدود دویست مگابایت از این آدرس دانلودکنید.
گرافیک زیبای بازی هم خیره کننده است . به قول سایت پی سی دانلود "بازی ماجرایی ماشیناریوم ‌(Machinarium)‌ سرزمین ماشین‌ها، یک نمونه خوب برای اثبات این ادعاست که داشتن ایده خوب و ذوق و سلیقه می تواند باعث خلق یک شاهکار شود. اولین چیزی که در مورد بازی ماشیناریوم به ذهن خطور می کند، گرافیک هنری فوق‌العاده آن است. همه صحنه‌ها به صورت دستی طراحی شده‌اند و آن‌قدر جزئیات دارند که ساعت‌ها میشود به هر تصویر خیره شد."
راهنمای بازی هم از این آدرس قابل استفاده است.
------------------------
اگر در دانلود بازی از آدرس فوق به مشکل برخوردید، از این آدرس استفاده کنید .
نظرات (2)Add Comment
0
...
نویسنده ahmad heydari, اوت 07, 2011
سلام استاد. خسته نباشید.
واقعا بازی جالبی بود. منم تمومش کردم.
دستتون درد نکنه.
0
...
نویسنده علی, اوت 23, 2011
سلام آقا مجتبی
آقا ما هر کاری کردیم نشد اینو دانلود کنیم تا 30درصد می ره بعد قطع می شه. چیکار کنم؟

بنائی :
لینک جدید در انتهای مطلب اضافه شد ...

نظرتان را بنویسید
کوچکتر | بزرگتر

busy
آخرین بروزرسانی ( سه شنبه ، 1 شهریور 1390 ، 19:15 )